Також перегляньте:

Тижневий огляд законопроектів зареєстрованих у Верховній Раді України 5-14 лютого 2013 року пов’язаних з охороною здоров’я

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про психіатричну допомогу" (щодо...

Закон не панацея

Лінь управлінців в сфері охорони здоров’я показує їх правову безграмотність. Звичайно прийняття...

ПОЛОЖЕННЯ про Міністерство охорони здоров’я України

1. Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ України) є центральним органом виконавчої влади,...

Професійне самоврядування як одна з гарантій якості медичної допомоги

Одним з базових прав пацієнтів, гарантованих Конституцією України та Міжнародними правовими актами,...

Anniversary INTERNATIONAL MEDICAL FORUM 14-16 October 2014

The III INTERNATIONAL MEDICAL CONGRESS«Introduction of medical science advances into healthcare practice...

ВАКЦИНАЦІЯ СПОТИКАННЯ

Не останній місяць ведуться дискусії про проведення щеплень  в Україні та проблеми,...

Просто тест

10.08.2013
Зоряна Черненко

«За три останніх роки на Дніпропетровщині реконструйовано, відновлено та переоснащено 23 медичних заклади. Зокрема було відкрито після реконструкції сучасні перинатальні центри у Дніпропетровську – на 200 місць та Кривому розі – на 125 місць, відкрито новий корпус Обласної дитячої лікарні, реконструйовано інфекційне відділення у місті Павлоград, що обслуговує весь Західний Донбас», – сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

 

Окрім цього, у Дніпропетровську завершується будівництво одного з найважливіших об’єктів медичної галузі регіону – сучасного радіологічного центру. Уряд продовжить надавати підтримку регіону у розвитку медицини.

 

Сума, проведених капітальних ремонтів та реконструкцій у 23-х медичних закладах Дніпропетровщини, складає близько 320 мільйонів гривень.

 

«Також з початку 2010 року лікувально-профілактичні заклади області отримали обладнання на суму понад 350 мільйона гривень», – сказав Олександр Вілкул.

 

Площа «Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом» після реконструкції збільшена втричі. На ній розташоване відділення для амбулаторного лікування, цілодобовий стаціонар на 30 місць, а також профілактичні та методичні кабінети. Центр розрахований на 7000 відвідувань у рік.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>